Podstawowe informacje
Kontakt:
tel. 601 578 346
e-mail: maniawieslawa@gmail.com
Funkcja:
Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów
Komisje:
Komisja Budżetu i Finansów
Komisja Oświaty, Spraw Społecznych i Promocji
Okręg nr 3:
MOSINA: Osiedle nr 3 „Przy Strzelnicy”, tj. ulice: ADAMA ASNYKA,
AKACJOWA, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, BOLESŁAWA
CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BUKOWA, CISOWA,
DĘBOWA, DŁUGA, GŁOGOWA, GRABOWA, HENRYKA SIEMIRADZKIEGO, JACKA
MALCZEWSKIEGO, JANA CYBISA, JARZYNOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, JODŁOWA,
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA,
KALINOWA, KANAŁOWA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KATARZYNY KOBRO, KAZIMIERZA
JAGIELLOŃCZYKA, KAZIMIERZA ODNOWICIELA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KOLEJOWA
(od ulicy Śremskiej do ulicy Leszczyńskiej), KRASICKIEGO, KRÓLOWEJ
JADWIGI, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LESZCZYŃSKA, ŁAZIENNA, MIESZKA I,
OGRODOWA, OLCHOWA, SKRYTA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA BATOREGO,
STRZAŁOWA, STRZELECKA, TOROWA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA,
WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, ZOFII STRYJEŃSKIEJ;
Osiedle nr 5 „Nowe Krosno”, tj. ulice: CZWARTAKÓW, JASNA, KLONOWA,
KROSIŃSKA, KWIATOWA, PODGÓRNA, PTASIA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SZPAKOWA,
WRZOSOWA, WYBICKIEGO, STANISŁAWA LEMA, ŚREMSKA (od torów kolejowych do
granicy miasta); Osiedle nr 6 „Za Moreną”, tj. ulice: BUDZYŃSKA,
ALEKSANDRA FREDRY, KILIŃSKIEGO (od ulicy Mickiewicza do ulicy Szosa
Poznańska), KOŁŁĄTAJA, KONOPNICKIEJ (od ulicy Krotowskiego do ulicy
Orzeszkowej), KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do ulicy Budzyńskiej),
KRÓTKA, MICKIEWICZA, ORZESZKOWEJ, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POŻEGOWSKA,
PRUSA, REJA, REYMONTA, SIENKIEWICZA, SKRZYNECKA, SPACEROWA, WIEJSKA,
HARCERSKA, FIEDLERA, HENRYKA ŁASAKA, STANISŁAWA MARUSARZA, SZOSA
POZNAŃSKA (od ulicy Krotowskiego do ulicy Poniatowskiego), TADEUSZA
ŚLUSARSKIEGO, NIEPODLEGŁOŚCI, GLINKI, CEGIELNIANA; Osiedle nr 7 „Nad
Jeziorem”, tj. ulice: ALFREDA SZKLARSKIEGO, ALINY I CZESŁAWA
CENTKIEWICZ, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, FELIKSA STAMMA, GABRIELI
ZAPOLSKIEJ, HUBERTA WAGNERA, IRENY JURGIELEWICZOWEJ, JANUSZA DOMAGALIKA,
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JEZIORNA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA
GÓRSKIEGO, KONOPNICKIEJ (od ulicy Orzeszkowej do granic miasta), KORNELA
MAKUSZYŃSKIEGO, KRAŃCOWA, MARIANA BRANDYSA, MARII KOWNACKIEJ, MARII
KUNCEWICZOWEJ, WŁADYSŁAWA KOMARA