Organy oraz osoby sprawujące funkcje

Organy oraz osoby sprawujące funkcje

Władze Gminy:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. brak Burmistrz Gminy Mosina
2. brak Zastępca Burmistrza Gminy Mosina I
3. brak Zastępca Burmistrza Gminy Mosina II
 

Sekretarz Gminy:

1. Dorota Tomyślak Sekretarz Gminy Mosina

 
Biuro Obsługi Interesantów:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Danuta Wojciechowska Kierownik Biura Obsługi Interesanta
2. Hanna Barcz  Podinspektor ds. obsługi interesantów
3. Aneta Litke Pomoc administracyjna

 
Referat Księgowości:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Tatiana Cynka Skarbnik Gminy Mosina
2. Agnieszka Chełminiak Zastępca Skarbnika Gminy Mosina
3. Żaneta Biała Inspektor ds. księgowości syntetycznej
4. Monika Szewczyk Inspektor ds. płac i podatków
5. Mirosława Walasiak Inspektor ds. księgowości analitycznej
6. Renata Pawlikowska Inspektor ds. podatków i opłat
7. Iwona Dubert Inspektor ds. podatków i opłat
8. Agnieszka Buśko Inspektor ds. księgowości syntetycznej
9. Joanna Paluszkiewicz Inspektor ds. księgowości budżetowej

 
Referat Podatków i Opłat:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Honorata Przybylska Inspektor ds. podatków i opłat
2. Agnieszka Nurzyńska-Cieślak Inspektor ds. podatków i opłat
3. Katarzyna Jujka Inspektor ds. podatków i opłat
4. Marcelina Piotrowska
Inspektor ds. księgowości podatkowej
5. Katarzyna Gierz Podinspektor ds. wymiaru opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi
6. Ewa Kowalewska Inspektor ds. księgowości podatkowej
7. Marzanna Szymańska Inspektor ds. księgowości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
8. Jan Szwarc-Górny Podinspektor ds. podatków i opłat
9. Ewa Jurga-Kąkol Podinspektor ds. wymiaru opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi
 

Referat Organizacyjny:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Magdalena Paluch Kierownik
2. wakat Inspektor ds. kadr
3. Halina Kałmucka Inspektor ds. organizacyjnych
4. Magdalena Nowak Pomoc administracyjna
5. Zofia Gotowiec Pomoc administracyjna
6. Anna Różańska Pomoc administracyjna
7. Justyna Rosić Sekretarka
8. Anita Tuliszka Robotnik gospodarczy
9. Iwona Jurczyk Robotnik gospodarczy
10. Tadeusz Waliszak Rzemieślnik specjalista
11. Błażej Mamoński Rzemieślnik specjalista
 

Referat Inwestycji i Rozwoju Gminy:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Szymon Szydłowski Kierownik
2. Grzegorz Suszczyński Zastępca kierownika
3. Małgorzata Piotrowska Inspektor ds. inwestycji drogowych
4. Hanna Woźnikiewicz Inspektor ds. inwestycji
5. Wojciech Mikołajczyk Inspektor ds. inwestycji gminnych
6. Agnieszka Rachelska Podinspektor ds. inwestycji gminnych
7. Agnieszka Wojtczak Podinspektor ds. inwestycji drogowych

 
Biuro Zamówień Publicznych:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Małgorzata Filipek-Orwat Kierownik
2. wakat  
3. Magdalena Rembalska Inspektor

 
Referat Mienia Komunalnego:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Katarzyna Frydrychowicz Zastępca Kierownika
2. wakat Inspektor ds. utrzymania dróg
3. Sylwia Bartnikowska Inspektor ds. transportu i utrzymania mienia komunalnego
4. Bartosz Twers Inspektor ds. utrzymania mienia
5. Agnieszka Marczak Podinspektor
6. wakat Podinspektor ds. zarządzania drogami
7. Filip Tomaszewski Pomoc administracyjna

 
Referat Zarządzania Projektami i Funduszami Europejskimi:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Joanna Lesicka  
2. Magdalena Sielicka Pomoc Administracyjna

 
Referat Planowania Przestrzennego i Budownictwa:

Imię i Nazwisko Stanowisko 
1. Miłosz Sura Kierownik
2. Jan Dziurzyński Zastępca Kierownika
3. Patrycja Napierkowska Podinspektor ds. planowania przestrzennego i budownictwa
4. Stanisław Chrust Inspektor ds. systemu informacji przestrzennej i planowania przestrzennego
5. wakat Inspektor ds. planowania przestrzennego i budownictwa
6. Bartosz Demski Podinspektor ds. planowania przestrzennego i ochrony zabytków

 
Referat Geodezji i Nieruchomości:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Piotr Sternal Kierownik
2. Anna Sobkowiak Zastępca Kierownika
3. Kinga Wolarczak Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
4. Beata Tomczak-Taisner Inspektor ds. podziału nieruchomości

 
Referat Spraw Obywatelskich i Działalności Gospodarczej:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Małgorzata Pietrzak-Doruch Kierownik
2. Monika Kuciak Inspektor ds. działalności gospodarczej i dowodów osobistych
3. Agata Turkiewicz Inspektor ds. ewidencji ludności i działalności gospodarczej
4. Małgorzata Stańczak Inspektor ds. dowodów osobistych i działalności gospodarczej

 
Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Radosław Łucka Zastępca Kierownika
2. Krystyna Panek Inspektor ds. ochrony środowiska
3. Katarzyna Ochocka-Kasprzyk Inspektor ds. ochrony środowiska
4. Izabela Baranowska Inspektor ds. ochrony środowiska
5. Danuta Sobańska Inspektor ds. ochrony środowiska
6. Michał Dudziak Inspektor ds. architektury zieleni miejskiej
7. Marcelina Skrzypczak Podinspektor ds. ochrony środowiska


Referat Oświaty i Sportu:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Anna Balcerek-Kałek Kierownik
2. Monika Wolgetan Inspektor ds. oświaty i sportu
3. Anna Wojnowska Inspektor ds. oświaty i sportu


Referat Promocji i Kultury:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Karolina Adamczyk-Pięta Kierownik
2. Agata Lubowicka Zastępca Kierownika
3. Katarzyna Leszczyńska Inspektor ds. promocji i kultury
4. Jakub Modrzyński Inspektor ds. promocji i kultury
5. Paulina Ludwiczak Pomoc administracyjna
 Gminne Centrum Informacji:
6. Beata Tomczak Pomoc administracyjna


Referat Zarządzania Bezpieczeństwem/Pełnomocnik ds. informacji niejawnych:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Jarosław Dobicki Kierownik

 
Urząd Stanu Cywilnego:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Marzena Obst Kierownik
2. Alicja Sroka Zastępca Kierownika

 
Biuro Rady Miejskiej:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Piotr Sokołowski Kierownik
2. Anita Ćwiklińska Inspektor ds. obsługi Rady Miejskiej


Biuro Prawne:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. wakat Radca prawny
2. Elżbieta Napierała - Kęsy Radca prawny


Zespół Informatyków:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Bartosz Dmochowski Kierownik
2. Dominik Wiktorowski Inspektor ds. informatyzacji
3. wakat  


Inspektor Ochrony Danych:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Bartosz Dmochowski Inspektor Ochrony Danych


Zespół Audytorów Wewnętrznych:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Joanna Lesicka Audytor wewnętrzny


Koordynator ds. Obsługi Mediów:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Joanna Nowaczyk Inspektor

 
Inspektor ds. BHP:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
1. Izabela Baranowska Inspektor ds. BHP

 
Straż Miejska:

Imię i Nazwisko Stanowisko służbowe
001. Komendant Straży Miejskiej
002. Włodzimierz Głuchy Starszy Inspektor Straży Miejskiej
003. Mikołaj Zyk Młodszy Inspektor Straży Miejskiej
004. Damian Pietruszewski Inspektor Straży Miejskiej
005. Rafał Filipowicz Strażnik Straży Miejskiej 
006. Jakub Skibiński Strażnik Straży Miejskiej
007. Julia Myślicka Młodszy Strażnik Straży Miejskiej
008. Grażyna Cichocka Młodszy Inspektor Straży Miejskiej
009. Jacek Pązik Starszy Inspektor Straży Miejskiej